AJAX - BEZPEČNOST

Detekce probíhá díky detektorům téměř okamžitě. Je možné detekovat otevření dveří, oken a rozbití skleněné výplně a  požár

Zabezpečení od výrobce AJAX je velmi spolehlivé a kvalitní. Je to nejoceňovanější bezdrátový bezpečnostní systém v EVROPĚ. Tento systém je celý bezdrátový a má okamžitou odezvu. Jeho reakce jsou velmi rychlé a reaguje pouze na reálné nebezpečí. Dokáže odfiltrovat falešné poplachy. Ovládání je velice jednoduché jak pomocí klávesnice, klíčenky, nebo aplikace. 

PROČ ZROVNA AJAX?

Můžete ho ovládat přes aplikaci odkudkoli

Dostáváte okamžité upozornění formou notifikací nebo SMS o provedeném úkonu

Lze nastavit citlivost čidla

Můžete si provádět různé scénáře jak má alarm reagovat. Například: potřebuji, aby se v případě zaplavení vyplo čerpadlo a při celkovém zajištění alarmu také. 

ALARM od AJAX je přehledný, lehce ovladatelný, bezpečný a spolehlivý. 

Certifikovaný na Bezpečnostní stupeň č.2


Vždy v kontaktu - přes kabely, Wi-Fi, LTE

Komunikace s vnějším světem je pro zabezpečovací ústředny zásadní. Jeho spolehlivost zaručuje rychlé doručení poplachových signálů do Centra pro příjem poplachů a uživatelů systému.

Hub 2 Plus zajišťuje absolutní stabilitu externí komunikace. Má 4 komunikační kanály a podporuje LTE. Taková konfigurace umožňuje připojit zařízení ke dvěma samostatným poskytovatelům internetu přes Ethernet a Wi-Fi a zároveň mít dvě mobilní služby připravené pro zálohování. Přepínání mezi kanály probíhá hladce během několika sekund.


Ověření poplachu s fotografií za 9 sekund

Ověření fotografií je budoucností bezpečnostního průmyslu. Tato technologie je optimálním řešením pro komerční i bytové prostory - je přístupná a postavená tak, aby respektovala soukromí. Animované série fotografií z detektorů MotionCam umožňují uživatelům a operátorům CMS vyhodnotit situaci v akci. Ale fotoaparáty se aktivují pouze v reakci na poplach, nikdy na žádost.

Hub 2 Plus dokáže spravovat až 200 detektorů MotionCam a doručovat fotografie potvrzení poplachů uživatelům a společnostem sledujícím poplach za pouhých 9 sekund, i když ke komunikaci používá SIM karty. Díky podpoře LTE.