Podporuji

Dobrý Anděl

"Štědrost je andělská ctnost. Děkujeme, že myslíte na druhé!"

Systém DOBRÝ ANDĚL pomáhá pravidelnými měsíčními finančními příspěvky rodinám s nezaopatřenými dětmi, kde otec, matka nebo některé z dětí trpí rakovinou a tato rodina se vlivem zákeřné nemoci dostala do tíživé finanční situace.
DOBRÝ ANDĚL je unikátní systém, protože:

• Příspěvky Dobrých andělů přerozděluje do posledního haléře.
Peníze od dárců - Dobrých andělů, přijaté v jednom měsíci, systém DOBRÝ ANDĚL rozdělí rovným dílem všem rodinám vždy první pracovní den následujícího měsíce. Veškeré provozní náklady nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL jsou hrazené ze soukromých peněz jeho zakladatelů.

• Každý Dobrý anděl přesně vidí, komu pomáhá.
Každý dárce - Dobrý anděl, má vlastní andělské číslo a heslo, které mu umožňuje přístup na
jeho osobní účet na https://www.dobryandel.cz/. Na něm si může kontrolovat, jaká je aktuální výše
jeho příspěvků. Dárce také vidí jména, adresy a životní příběhy lidí, kterým systém DOBRÝ
ANDĚL doručuje jeho příspěvky.

• Pomáhá pravidelně, každý měsíc.
Systém DOBRÝ ANDĚL umožňuje tisícům dárců, Dobrých Andělů, pravidelně každý měsíc finančně pomáhat stovkám rodin ve finanční tísni, kde otec, matka anebo některé z dětí trpí rakovinou. Dárci připisují každý měsíc libovolnou částku na účet Systému DOBRÝ ANDĚL. Minimální výše pravidelného měsíčního finančního příspěvku je 50 Kč. Maximální výše je neomezená, závisí pouze na rozhodnutí dárce.

Jak se zapojit do systému pomoci DOBRÝ ANDĚL?

Stačí, když na www.dobryandel.cz vyplníte přihlášku a odešlete ji. Okamžitě obdržíte vaše Andělské osobní číslo a heslo. Andělské číslo je variabilní symbol pro zasílání vašich pravidelných měsíčních příspěvků. Osobní Andělské číslo spolu s heslem Vám též umožňuje přístup na Váš osobní účet Dobrého anděla.


Více informací na: www.dobryandel.cz


Portál Rožnov pod Radhoštěm - informační portál města