GSM Bezpečnostní kamery

GSM kamera

I alarm lze intuitivně ovládat i bez jakéhokoliv stresu! Stejně jako rozsvěcet a zhasínat světlo! A to celé bez složité instalace!

GSM Kamera je profesionální bezdrátový bezpečnostní systém s rychlou a jednoduchou instalací. V jednom výrobku získáváte vše, co potřebujete pro zajištění nebo sledování prostoru.

Kamera je vhodná k vnitřnímu i venkovnímu použití. Ideální je pro střežení domů a zahrad, firemních prostor a skladů, dětí i nemocných osob, vozidel a cenností.

Řešení vše v jednom

GSM bezpečnostní a monitorovací kamera EYE-02 má vestavěných 5 detektorů a GSM komunikátor. Poplachové informace předává ve formě MMS, SMS, volání, e-mailu nebo na pult centrální ochrany. Je dobré vědět, co se děje!


Dostupný odkudkoliv

EYE-02 můžete ovládat na dálku mobilem nebo z internetu. Díky tomu lze zjistit okamžitý stav střežení, zapínat a vypínat střežení či změnit parametry nastavení. Využijte možností GSM komunikace!

Snadná instalace

Kamera EYE-02 se snadno instaluje. Přednastavené režimy (Doma, Venku, Garáž, Dohled a Obchod) a nastavovací software umožňují rychlé nastavení vlastností kamery. Snadné nastavení pro každého!